Infuzja tlenowa z ESDOR

Dotleniający zabieg regenerująco-nawilżający z efektem natychmiastowego wygładzenia skóry.


Zabieg na bazie ekstraktu z komórek macierzystych winogron.

infuzja tlenowaMarka Esdor połączyła moc polifenoli winnych w postaci skoncentrowanego wyciągu Eminol® z osiągnięciami współczesnej technologii i stworzyła zabieg Infuzji tlenowej z Esdor z wykorzystaniem urządzenia  do infuzji tlenowej. Ten innowacyjny zabieg to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych zawartych w serum VID Perfection S.O.S. w głąb skóry za pomocą czystego i skoncentrowanego tlenu. Wykorzystywane są w nim dwie technologie: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą tlenu oraz terapia czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoxu i innych zabiegów inwazyjnych. Metoda iniekcji tlenowej wykorzystuje najbardziej naturalny i bezpieczny składnik jakim jest czysty tlen i dlatego terapia Infuzji tlenowe z Esdor może być stosowany praktycznie u każdego klienta, bez względu na rodzaj skóry.
Podczas zabiegu wykorzystywane jest m.in. skoncentrowane serum VID Perfection S.O.S., które łączy silne działanie antyoksydacyjnych składników i dostarcza skórze substancji odżywczych, potrzebnych do przywrócenia i poprawy jej prawidłowego funkcjonowania. Po jego zastosowaniu dochodzi do intensywnej naprawy skóry, co sprawia, że skóra jest wyraźnie nawilżona, jedwabista i promienna. Składnikami aktywnymi serum są: polifenole winne hamujące objawy starzenia skóry, działające antyseptycznie i przeciwzapalnie, stymulujące procesy komórkowe i poprawiające mikrokrążenie w skórze, kwas hialuronowy o silnym działaniu nawilżającym, regenerującym i odżywczym, esencja z komórek macierzystych winogron, która doprowadza do intensywnej regeneracji komórek skóry, hialuronian sodu – składnik stanowiący element strukturalny macierzy komórkowej i jest jednym z niewielu surowców stosowanych w medycynie i kosmetyce, który jest identyczny ze związkiem naturalnie występującym w organizmie, woda winogronowa o działaniu nawilżającym, kojącym i odświeżającym oraz peptyd inteligentny – jego celem jest działanie wyłącznie w głębokich komórkach i regeneracja zewnątrzkomórkowej macierzy.
Skóra po zabiegu dostaje świeży zastrzyk energii, jest intensywnie nawilżona, zregenerowana, poprawia się jej jędrność i elastyczność, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu w postaci spłycenia zmarszczek i wygładzenia skóry.

Wskazania: każdy wiek, każdy rodzaj skóry, zabieg dotleniający skórę suchą, szarą, odwodnioną, zabieg bankietowy bądź w seriach.
Cel: intensywna regeneracja, wygładzenie, dotlenienie skóry, przy jednoczesnym jej nawilżeniu, odżywieniu i pobudzeniu do rewitalicji komórek, nadanie świeżości i blasku.