PIELĘGNACJA TWARZY

Odżywczy zabieg na twarz do cery młodej „Młodość z winnicy”
Odżywczy zabieg normalizujący do cery młodej.

Młoda skóra twarzy potrzebuje oczyszczenia i Vid Originznormalizowania pracy gruczołów łojowych, a przy tym zminimalizowania pierwszych objawów jej starzenia się. Składniki aktywne zawarte w kosmetykach ESDOR mają działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, łagodzące, regeneracyjne, dzięki czemu skóra zostaje oczyszczona z toksyn i zanieczyszczeń, co wpływa na polepszenie jej kondycji. Dzięki polifenolom winnym zawartych w EMINOLU®, skóra podczas zabiegu zostaje odżywiona, a dodając do tego pozostałe naturalne składniki jak kwas hialuronowy, olejek z orzechów macadamia, czy olejek winogronowy, uzyskujemy efekt zapobiegania pierwszym oznakom starzenia się skóry oraz minimalizujemy zmarszczki mimiczne. Skóra odzyskuje swoją energię i pozostaje chroniona, odświeżona i rozjaśniona.
Podczas zabiegu używane jest m.in. serum odpowiednio dobrane do potrzeb skóry:
  • skóra normalna: Serum „Intensywne nawilżenie” – pobudza właściwości samonaprawcze komórek skóry, powodując efekty odmładzające, radykalnie przedłuża żywotność komórek, minimalizuje zmarszczki, ujędrnia i wygładza skórę.
  • skóra mieszana, tłusta: Serum „Całkowity detoks” – likwiduje objawy zmęczenia, minimalizuje negatywne skutki zanieczyszczeń, promieni słonecznych, pyłów i dymu, pobudza mikrokrążenie przywracając skórze młody wygląd, kolor i naturalny blask.
Wskazania: cera młoda, pierwsze zmarszczki, skóra pozbawiona blasku, nadmiar sebum.
Cel: odżywienie, oczyszczenie, normalizacja, przy jednoczesnym zmatowieniu skóry twarzy i nadanie jej świeżości i promienności.

Intensywnie regenerujący zabieg na twarz do cery dojrzałej „Dojrzałe wino”
Zabieg intensywnie regenerująco-nawilżający do cery dojrzałej z efektem wygładzenia skóry.

Delikatna skóra twarzy jest szczególnie narażona na Vid Perfectionszkodliwe działania wolnych rodników i czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, silne wiatry, zimne powietrze, dym papierosowy itp. Niekorzystne czynniki głęboko wnikają w skórę przyczyniając się do jej przesuszania, niszczenia i przyspieszania procesów starzenia się. Proces starzenia się skóry powoduje, że staje się ona sucha, mało elastyczna, pokryta zmarszczkami, a z wiekiem pojawiają się przebarwienia. Zabieg Dojrzałe Wino jest zabiegiem regenerującym skórę dojrzałą, podczas którego wykorzystywane są kosmetyki o właściwościach naprawczych, nawilżających, wygładzających i ochronnych. Dzięki polifenolom winnym, zawartych w kosmetykach ESDOR w EMINOLU®, skóra podczas zabiegu dostaje świeży zastrzyk energii, a kwas hialuronowy synergicznie współpracuje z aktywnymi, naturalnymi składnikami owoców dzikiej róży, kiełków pszenicy, wyciągu z kawioru, czy witaminy E.
Podczas zabiegu używane jest m.in. serum odpowiednio dobrane do potrzeb skóry:
  • skóra normalna: Serum „Odnowa komórek” – odbudowuje głęboko komórki skóry i intensywnie je odżywia, zwalcza wiotczenie skóry i wygładza zmarszczki, specjalnie polecane w przypadkach zmęczenia i stresu.
  • skóra mieszana, tłusta: Serum „Całkowity detoks” – likwiduje objawy zmęczenia, minimalizuje negatywne skutki zanieczyszczeń, promieni słonecznych, pyłów i dymu, pobudza mikrokrążenie przywracając skórze młody wygląd, kolor i naturalny blask.
Wskazania: cera dojrzała, z wyraźnymi objawami starzenia się, pozbawiona blasku, poszarzała, zniszczona, z zarysowanymi silni zmarszczkami, odwodniona, zabieg anty-ageing.
Cel: regeneracja, nawilżenie, wygładzenie skóry, odżywienie, nadanie świeżości, blasku, likwidacja objawów przemęczenia skóry, oczyszczenie z toksyn, ujędrnienie.

Trójfazowy zabieg silnie oczyszczający i regenerujący „Multimasking”
Zabieg detoksykująco-regenerujący, silnie nawilżający suche partie skóry
i matująco-normalizujący sebum nadając skórze świeżości i blasku.

ESDOR opracował innowacyjną formułę trzech masek Multimaskingwychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom skóry. Zabieg polega na połączeniu mocy i działania masek odpowiednio zastosowanych na daną strefę twarzy z mocą polifenoli winnych.
Dzięki masce silnie detoksykującej, zastosowanej w sferach przetłuszczających się, oczyścimy skórę z toksyny przy jednoczesnym ujędrnieniu, wygładzeniu i regeneracji. Aktywne składniki w postaci kwiatów alpejskich, ekstraktów morskich, xilitolu, oczyszczą i wzmocnią funkcje ochronne skóry.
Strefy suche zostaną intensywnie nawilżone, poddane ochronie przed uszkodzeniami komórek spowodowanymi suchością skóry. Dzięki aktywnym składnikom takim jak witamina B czy Trehaloza, skóra widocznie poprawia barierę lipidową, staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona.
Ostatnim etapem zabiegu są okolice oczu. Skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. ESDOR opracował innowacyjną formułę, specjalnie zaprojektowaną do redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Podczas zabiegu dochodzi do głębokiego nawilżenia i liftingu skóry wokół oczy i ust, zostają zlikwidowane oznaki starzenia, zmęczenia, sprawiając, że oko nabiera odprężającego, świeżego spojrzenia.
Zabieg sprawia, że skóra nabierze nowego blasku i kolorytu. Przywróci komfort i napięcie skórze.

Wskazania: każdy wiek, cera mieszana, oczyszczenie, detoksykacja i intensywne nawilżenie, lifting newralgicznych miejsc z wyraźnie zarysowującymi się zmarszczkami (oczy, usta), normalizacja miejsc suchych i tych z nadmiarem sebum.
Cel: odżywienie, oczyszczenie, regeneracja, nawilżenie, lifting, normalizacja, przy jednoczesnym zmatowieniu skóry twarzy i nadanie jej świeżości i promienności.

Zabieg intensywnie oczyszczający „Detox”
Oczyszczający zabieg rewitalizujący do cery poszarzałej, przemęczonej, pozbawionej blasku.Detox

Zabieg skierowany do skór zanieczyszczonych, tłustych, który pomoże w ich detoksykacji, eliminując zgromadzone zanieczyszczenia i toksyny, a także wzmocni ochronę przed negatywnym czynnikami zewnętrznymi związanymi z zanieczyszczeniami środowiska. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w kosmetykach w postaci polifenoli winnych, kwiatów alpejskich, ekstraktów morskich czy ekstraktu z korzenia ginseng, skóra zostanie oczyszczona, wzmocni się jej funkcje ochronne przy jednoczesnym jej ujędrnieniu, wygładzeniu i regeneracji. Zabieg sprawi, że skóra nabierze nowego blasku i kolorytu.

Wskazania:
każdy wiek, każdy rodzaj skóry, skóra pozbawiona blasku, świeżości, zanieczyszczona przez czynniki zewnętrzne jak i od środka organizmu.
Cel: oczyszczenie, detoksykacja skóry, nadanie jej świeżości i blasku.

Zabieg intensywnie nawilżający
Odżywczy zabieg intensywnie nawilżający z efektem natychmiastowego wygładzenia do cery suchej, zniszczonej.

nawilżenieZabieg skierowany do skór suchych, odwodnionych, wymagających intensywnego nawilżenia. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w kosmetykach takim jak witamina B, która stymuluje produkcję składników lipidowych skóry, czy Trehaloza, która pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie, przeciwdziała zniszczeniom spowodowanym utratą wody w naskórku, skóra widocznie poprawia barierę lipidową, staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i lepiej nawilżona. Dodatkowo duża dawka polifenoli winnych w postaci skoncentrowanego EMINOL® sprawia, że pobudzą się właściwości samonaprawcze komórek skóry, powodując efekty odmładzające, przedłużając żywotność komórek, minimalizując zmarszczki, ujędrniając i wygładzając skórę.
Zabieg stabilizuje skórę przed zmianami środowiska takimi jak wilgotność powietrza czy ekstremalna temperatura. Przywraca komfort i napięcie skórze.

Wskazania:
każdy wiek, skóra sucha, zniszczona, odwodniona, z zarysowującymi się wyraźnie zmarszczkami.
Cel: intensywne nawilżenie skóry, wygładzenie, odżywienie.

Ekspresowy zabieg „Piękne Usta”
Zabieg ujędrniająco-liftingujący okolice ust.usta

Bezinwazyjny, naturalny zabieg poprawiający wygląd ust. Dzięki zawartym w kosmetykach polifenolom winnym zostaje poprawione mikrokrążenie w okolicach ust, zminimalizowane zostają objawy starzenia, stymulują się procesy komórkowe. Kwas hialuronowy przyczynia się do silnego nawilżenia, regeneracji i odżywienia skórę. Dodatkowo wyciąg z kasztanowca sprawi, że skóra wokół usta zostanie oczyszczona, ujędrniona, przy jednoczesnym wzmocnieniu się naczyń krwionośnych.
Zabieg idealny do głębokiego nawilżenia i natychmiastowego liftingu skóry wokół ust, optycznie poprawiający ich wygląd i kształt.

Wskazania: sucha skóra wokół ust z wyraźnie zarysowującymi się zmarszczkami, zabieg ekspresowy.
Cel: lifting skóry wokół ust, wygładzenie, nawilżenie, odżywienie.

Ekspresowy zabieg rozświetlający i niwelujący obrzęki pod oczy „Blask spojrzenia”
Zabieg ujędrniająco-liftingujący okolice oczu.oczy

Skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. ESDOR opracował innowacyjną formułę, specjalnie zaprojektowaną do redukcji cieni i obrzęków pod oczami. Dzięki zawartym w kosmetykach aktywnym składnikom, takim jak wyciąg z kasztanowca, polifenole winne, kwas hialuronowy, kofeina, wyciąg z alg morskich, zabieg łagodzi oznaki starzenia, zmęczenia, sprawiając, że oko nabiera odprężającego, świeżego spojrzenia.
Zabieg idealna do głębokiego nawilżenia i natychmiastowego liftingu skóry wokół oczu.

Wskazania:
poszarzała skóra wokół oczu, zmarszczki, cienie, obrzęki, zabieg ekspresowy.
Cel: lifting skóry wokół oczu, likwidacja cieni i obrzęków, odżywienie.


Rewitalizujący zabieg na twarz dla mężczyzn ESDOR for Men
men twarz

Skóra mężczyzn jest grubsza niż skóra kobiet, ma dwa razy większa ilość zrogowaciałych komórek, więcej włókien kolagenowych, wydziela większą ilość sebum, a jej odczyn jest bardziej kwaśny. Tempo przemian na skórze męskiej widać znacznie później niż u kobiet, jednak jak już się pojawią pierwsze zmarszczki to są one bardziej widoczne i głębsze.
Zabieg ESDOR dla mężczyzn, dedykowany jest do wszystkich rodzajów skór, w szczególności zanieczyszczonych, zmęczonych, wymagających detoksykacji. Składniki aktywne wykorzystane podczas zabiegu eliminują zgromadzone zanieczyszczenia i toksyny, a także wzmacniają ochronę przed negatywnym czynnikami związanymi ze środowiskiem. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w kosmetykach w postaci polifenoli winnych, kwiatów alpejskich, ekstraktów morskich czy ekstraktu z korzenia ginseng, skóra zostanie oczyszczona, wzmocni się jej funkcje ochronne przy jednoczesnym jej ujędrnieniu, wygładzeniu i regeneracji. Zabieg sprawi, że skóra nabierze nowego blasku i kolorytu.

Wskazania: każdy wiek, każdy rodzaj skóry, skóra pozbawiona blasku, świeżości, zanieczyszczona przez czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.
Cel:
oczyszczenie, detoksykacja skóry, nadanie jej świeżości i blasku.


Odmładzająco-relaksacyjny masaż twarzy olejkami aromatycznymi „Aromatyczny relaks"
Aromaterapia dla przemęczonej skóry.
Relaksacyjny zabieg odżywczy z elementami aromaterapii.

Masaż twarzy ma na celu zlikwidowanie napięcia mięśni, przywrócenia właściwego krążenia i ciśnienie krwi w skórze i pobudzenia jej do życia. ESDOR proponuje masaż twarzy z zużyciem olejków VID Sublime, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków. Celem masażu jest wprowadzenie do organizmu przez skórę leczniczych substancji zawartych w olejkach oraz poprawa krążenia krwi. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia.
Podczas zabiegu używany jest olejek odpowiednio dobrany do potrzeb skóry:aromaterapia
  • nawilżający (z użyciem olejku VID Sublime Marakuja)
Zabieg dla cery odwodnionej, idealnie nawilża skórę suchą, odżywia ją i zmiękcza eliminując drobne zmarszczki. Olejki roślinne z marakui, winogron i orzechów laskowych łączą się ze skórą, nie pozostawiając tłustego filtru, zapewniając dodatkową ochronę przed zewnętrznymi czynnikami wpływającymi na starzenia się skóry.
  • regenerujący (z użyciem olejku VID Sublime Kamelia)
Zabieg dla cery suchej i wrażliwej, działający przeciwstarzeniowo. Pomaga zlikwidować widoczne zmarszczki, zapewniając jędrność i blask zmęczonej skórze. Dzięki antyoksydacyjnemu działaniu olejów roślinnych neutralizuje wolne rodniki, które powodują przedwczesne starzenie się skóry
  • regulujący sebum (z użyciem olejku VID Sublime Ryż)
Zabieg dla cery tłustej i mieszanej. Zapewnia doskonałe nawilżenie, odżywia i odbudowuje skórę, reguluje wydzielanie sebum. Pomaga zapobiec pojawieniu się wyprysków i zaskórników.

Wskazania:
każdy wiek, każdy rodzaj skóry, zabieg relaksacyjno-odprężający przy jednoczesnej regeneracji, nawilżeniu, odżywieniu skóry twarzy, pobudzeniu właściwego krążenia i ciśnienia krwi.
Cel: nadanie świeżości, blasku, pobudzenie, odżywienie.

PIELĘGNACJA CIAŁA

Relaksujący zabieg nawilżająco-regenerujący na całe ciało „Zatrzymać czas”

Zatrzymać czasZabieg pobudzający zmysły, dzięki aromatom uwalnianym podczas zabiegu, które przywołują klimat winnic. Kosmetyki ESDOR łączą skuteczność przeciwutleniaczy polifenolowych pochodzących z czerwonych winogron po winifikacji z wysoką aktywnością kosmetyczną innych naturalnych składników dla młodości i zdrowia skóry. Peeling do ciała z pestkami winogron wykorzystany do zabiegu doskonale oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką, rozjaśnioną i odświeżoną. Maska na ciało posiada wysokie zdolności antyoksydacyjne, doskonale nawilża i regeneruje skórę suchą i odwodnioną (również po opalaniu), ma działanie detoksykujące, pomagając zneutralizować i wyeliminować toksyny.
Zabieg kończy się masażem przy użyciu masła shea o właściwościach odżywczych i przeciwutleniających, przeznaczonego szczególnie dla skóry suchej. Jego idealna konsystencja, łączy w sobie cechy szybkiej wchłanialności z "długotrwałym" efektem nawilżającym. Skóra po zabiegu pozostaje miękka i gładka.


Wskazania: każdy wiek, przesuszona, zmęczona skóra całego ciała, zniszczona przez czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zabieg  przeznaczy dla osób pragnących relaksu i odprężenia przy jednoczesnej regeneracji komórek nawet w najgłębszych warstwach skóry.
Cel: regeneracja, nawilżenie, oczyszczenie, antyoksydacja, przywrócenie dobrego samopoczucia, relaks.

Winne otulenieZabieg antycelulitowy na uda i pośladki „Winne Otulenie”

Zawarte w winie taniny, mają działanie antycellulitowe, oczyszczają naczynia krwionośne, a także pobudzające krążenie. Dodatkowo zawarty w skórkach winogron resveratrol hamuje rozwój tkanki tłuszczowej i zwiększa spalanie tłuszczu. Dzięki kosmetykom ESDOR skóra na pośladkach i udach zostaje nawilżona, zregenerowana a jej komórki pobudzone do życia, co sprzyja walce z cellulitem,  a masaż z wykorzystaniem olejku z pestek winogron rozgrzeje ciało i pobudzi krążenie.
Zabieg wyszczuplający i przeciwcellulitowy na bazie polifenoli winnych. Stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, poprawia strukturę skóry.

Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra potrzebująca odżywienia i oczyszczenia z toksyn.
Cel:
detoksykacja, redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki.


Zabieg ujędrniający na ciało „Polifenolowa moc ujędrnienia”
Polifenolowa moc
Zabieg pobudzający krążenie i powodujący, że skóra jest rozświetlona i wolna od zanieczyszczeń. Peeling do ciała z pestkami winogron doskonale oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką, rozjaśnioną i odświeżoną. Olejek z pestek winogron po winifikacji  działa antyoksydacyjnie,  pobudza krążenie,  przyspiesza  spalanie tłuszczu, hamuje proces starzenia skóry, działa przeciwzapalnie i kojąco.

Wskazania: każdy wiek, przesuszona, zmęczona skóra całego ciała, zniszczona przez czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zabieg  przeznaczy dla osób pragnących relaksu i odprężenia przy jednoczesnej regeneracji komórek nawet w najgłębszych warstwach skóry.
Cel: regeneracja, nawilżenie, oczyszczenie, antyoksydacja, przywrócenie dobrego samopoczucia, relaks.

MasazRelaksacyjny masaż rewitalizujący na bazie oleju z pestek winogron

Relaksacyjny masaż z olejkiem z pestek winogron zabierze Was w klimat słonecznej Hiszpanii, a ulatniające się zapachy podczas zabiegu oddadzą intensywny aromat winnic. Jest to zabieg pobudzający krążenie i przyspieszający spalanie tłuszczu. Olejek z pestek winogron po winifikacji działa antyoksydacyjnie, pobudza krążenie, zwiększa spalanie tłuszczu, hamuje procesy starzenia się skóry, działa przeciwzapalnie i kojąco.

Wskazania: dla osób zestresowanych, zmęczonych codziennością życia, potrzebujących wyciszenia i relaksu, dla skór pozbawionych witalności, potrzebujących odżywienia i regeneracji.
C
el: pobudzenie krążenia krwi, odżywienie skóry, poprawa elastyczności i jędrności skóry, likwidacja wszelkich napięć, przywrócenie dobrego samopoczucia i równowagi.Ekskluzywny Peeling całego ciała skruszonymi pestkami winogron
Peeling ciało
Zabieg pozostawiający skórę miękką, rozświetloną i wolną od zanieczyszczeń. Aromatyczny peeling ESDOR czyści, tonizuje i pozostawia skórę miękką, rozświetloną i wolną od zanieczyszczeń, a także intensywnie nawilżoną, dzięki zawartym w peelingu olejku z pestek winogron. Działanie antyoksydacyjne, aromatyzujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, stymulujące procesy komórkowe i poprawiające  mikrokrążenie w skórze.

Wskazania:
każdy wiek, sucha, szara skóra, potrzebująca oczyszczenia, złuszczenia i regeneracji.

Cel: usunięcie zrogowaciałego naskórka, złuszczenie przy użyciu skruszonych pestek winogron, wygładzenie, odżywienie skóry, rozświetlenie, nadanie skórze blasku


Relaksacyjny zabieg oczyszczający i modelujący na ciało dla mężczyzn "ESDOR for Men"

Winne otulenieSzybkie tempo, nierzadko siedzący tryb życia, chroniczny brak czasu dla siebie, powodują, że organizm mężczyzny (w tym oczywiście skóra) potrzebuje odpoczynku i regeneracji. ESDOR proponuje relaksacyjny zabieg dla mężczyzn połączony z intensywnym działaniem polifenoli winnych, które, wspomagane przez wiele innych naturalnych składników, nie tylko zregenerują komórki skóry zniszczone na skutek działania wolnych rodników, ale pomogą w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Zabieg rozpoczyna się oczyszczeniem skóry za pomocą peelingu na bazie skruszonych pestek winogron Verdejo w celu usunięcia martwego, zrogowaciałego naskórka, wygładzenia skóry i pobudzenia krążenia. Na oczyszczoną skórę zostaje nałożona regeneracyjna maska naprawcza, która oczyści skórę z zanieczyszczeń, przywróci jej blask, a zawarte w winie taniny pobudzą krążenie. Dodatkowo zawarty w skórkach winogron resveratrol spowolni rozwój tkanki tłuszczowej i przyspieszy jej spalanie. Zabieg kończy się relaksującym masażem na bazie olejku z pestek winogron o zapachu przenoszącym nas w świat hiszpańskich aromatów winnic.

Wskazania: każdy wiek, sucha, szara skóra, potrzebująca oczyszczenia, złuszczenia i regeneracji.
Cel: usunięcie zrogowaciałego naskórka, złuszczenie przy użyciu skruszonych pestek winogron, wygładzenie, odżywienie skóry, rozświetlenie, nadanie skórze blasku.
Regenerujący zabieg dla dłoni „Winne SPA dla dłoni”

DłonieDłonie są wizytówką człowieka, dlatego ważne jest aby nie zapominać o ich należytej pielęgnacji. Poza codziennym nawilżaniem skóry rąk za pomocą kremu do tego przeznaczonego, ESDOR proponuje regenerujący zabieg SPA dla dłoni połączony z masażem.
Zabieg rozpoczyna się peelingiem dłoni mającym na celu pozbycie się zrogowaciałego naskórka i wygładzenie skóry. Dzięki zawartemu w peelingu olejku z pestek winogron, skóra już od samego początku zostaje nawilżana.
Dzięki masce, która posiada wysokie zdolności antyoksydacyjne, skóra zostaje doskonale nawilżona i zregenerowana, poprzez zneutralizowanie i wyeliminowanie toksyny. A dzięki zawartym w preparacie do rąk m.in. kwasie hialuronowym, skóra dłoni pozostanie nawilżona nawet w najgłębszych jej warstwach oraz wzmocni się jej elastyczność
Zaleca się połączyć zabieg z tradycyjnym manicure.

Wskazania: każdy wiek, sucha, wyniszczona skóra dłoni, zrogowaciały naskórek.
Cel: zachowanie młodego wyglądu skóry dłoni, nawilżenie, wygładzenie, odżywienie, natychmiastowa poprawa wyglądu dłoni.


Regenerujący zabieg dla stóp „Winne SPA dla stóp”

StopyHolistyczny zabieg dla stóp połączony z relaksującym masażem z uwzględnieniem newralgicznych punktów na stopach da odprężenie nie tylko samym stopom, ale całemu ciału i umysłowi.
Pierwsza faza zabiegu to masaż peelingujący mający na celu oczyszczenie oraz usuniecie zrogowaciałego naskórka. Dzięki zawartemu w peelingu olejku z pestek winogron, skóra już od samego początku zostaje nawilżana. Dzięki masce, która posiada wysokie zdolności antyoksydacyjne, skóra zostaje doskonale nawilżona i zregenerowana, poprzez zneutralizowanie i wyeliminowanie toksyny. Zabieg kończy się wmasowaniem preparatu do stóp, zawierającym olejki i ekstrakty roślinne i owocowe m.in. z marakui, cytryny, winogrona i ananasa, które odżywią, orzeźwia i zregenerują przesuszoną, zniszczoną skórę stóp.
Zaleca się połączyć zabieg z tradycyjnym pedicure.

Wskazania: każdy wiek, sucha, zniszczona skóra stóp, pozbawiona elastyczności, spierzchnięte, zrogowaciałe pięty.
Cel: usunięcie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, orzeźwienie, regeneracja skóry stóp.


RYTUAŁY SPA


„Winna Rozkosz"
Rytuał SPA zakończony masażem na bazie olejku z pestek winogron.

Winna RozkoszHolistyczny rytuał pobudzający zmysły, dzięki aromatom uwalnianym podczas zabiegu, które przywołują klimat winnic. Kosmetyki ESDOR łączą skuteczność przeciwutleniaczy polifenolowych pochodzących z czerwonych winogron po winifikacji z wysoką aktywnością kosmetyczną innych naturalnych składników dla młodości i zdrowia skóry. Peeling do ciała z pestkami winogron wykorzystany do zabiegu doskonale oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką, rozjaśnioną i odświeżoną. Zawarty w peelingu olejek z pestek winogron od razu zapewni nawilżenie skóry. Maska na ciało posiada wysokie zdolności antyoksydacyjne, doskonale nawilża i regeneruje skórę suchą i odwodnioną (również po opalaniu), ma działanie detoksykujące, pomagając zneutralizować i wyeliminować toksyny.
Zabieg kończy się masażem przy użyciu olejkue z pestek winogron. Idealna konsystencja preparatów do masażu, łączy w sobie cechy szybkiej wchłanialności z "długotrwałym" efektem nawilżającym. Skóra po zabiegu pozostaje miękka i gładka.

Wskazania: każdy wiek, przesuszona, zmęczona skóra całego ciała, zniszczona przez czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zabieg przeznaczy dla osób pragnących relaksu i odprężenia przy jednoczesnej regeneracji komórek nawet w najgłębszych warstwach skóry.
Cel: regeneracja, nawilżenie, oczyszczenie, antyoksydacja, przywrócenie dobrego samopoczucia, holistyczny relaks całego ciała i umysłu.


„Rytuał hiszpański”
Rytuał SPA połączony z relaksacyjną kąpielą w ekstrakcie winnym, peelingiem ciała, body wrapem oraz masaż ciała na bazie olejku z pestek winogrona.

Rytuał HiszpańskiNajbardziej holistyczny rytuał marki ESDOR zabierający ciało i duszę w świat winnic słonecznej Hiszpanii. Zabieg pobudzający zmysły, dzięki aromatom uwalnianym podczas zabiegu, które przywołują klimat winnic.Kosmetyki ESDOR łączą skuteczność przeciwutleniaczy polifenolowych pochodzących z czerwonych winogron po winifikacji z wysoką aktywnością kosmetyczną innych naturalnych składników dla młodości i zdrowia skóry.
Rytuał rozpoczyna się kąpielą w ekstrakcie winnym ESDOR z winogron szczepu tempranillo, które przeszły proces winifikacji (powstało z nich wino). Peeling do ciała z pestkami winogron wykorzystany do zabiegu doskonale oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką, rozjaśnioną i odświeżoną. Maska na ciało posiada wysokie zdolności antyoksydacyjne, doskonale nawilża i regeneruje skórę suchą i odwodnioną (również po opalaniu), ma działanie detoksykujące, pomagając zneutralizować i wyeliminować toksyny. Zabieg kończy się masażem przy użyciu olejku z pestek winogron. Ma on działanie antyoksydacyjne, pobudza krążenie, zwiększa spalanie tłuszczu, hamuje proces starzenia skóry, działa przeciwzapalnie i kojąco.

Wskazania: każdy wiek, przesuszona, zmęczona skóra całego ciała, zniszczona przez czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, zabieg przeznaczy dla osób pragnących relaksu i odprężenia przy jednoczesnej regeneracji komórek nawet w najgłębszych warstwach skóry.
Cel: regeneracja, nawilżenie, oczyszczenie, antyoksydacja, przywrócenie dobrego samopoczucia, holistyczny relaks całego ciała i umysłu.

MATERIAŁY DO POBRANIADO POBRANIA KATALOG "O MARCE ESDOR"


DO POBRANIA KATALOG "PRODUKTY PROFESJONALNE"


DO POBRANIA KATALOG "PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ"